piątek, 22 kwietnia 2011

115- Ubraniowy powrót do przyszłości.

Na innych blogach dziś pewnie sukienki i sandały, a ja dziś dla odmiany w swetrze i szaliku. Przyczyny są proste, poczułam wiosnę zbyt szybko co najbardziej odczuło moje gardło. Ale ponieważ mam 2 dniowy zdjęciowy poślizg, to donoszę, że powoli się ogarniam i chyba jeszcze trochę pożyję. O ile, oczywiście z moim wynaturzonym wręcz szczęściem nie przejedzie mnie tramwaj. W najbliższej przyszłości mi to nie grozi, bo w Radomiu posiedzę ponad tydzień. Plany na jutro są takie, że zasiadam na balkonie z książką i schodzę jak skończę. A biorąc pod uwagę fakt, że książka ma 800 stron chyba nie będzie to tak szybkie.
W tych legginsach mogłam kiedyś latać niemal co dzień. Teraz zawsze gdy je zakładam czuję się jakbym chodziła jeszcze do liceum. Fajne to były czasy, fajne.Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic


a tak się z Anną zgrałyśmy ładnie

Image and video hosting by TinyPic


legginsy- allegro
tunika, narzutka- stradivarius
baleriny- ccc
kolczyki- stragan

10 komentarzy:

 1. Wolalabym zobaczyc Cie w jakijsc wiosennej stylizacji - duzo zdrowia :)

  http://subiektywnie1606.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. panterka stanowczo na tak! getry z pazurem mm :)

  KONKURS schaffashoes :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrezygnowałabym jednak z getrów- skracają ci bardzo zgrabne nogi. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam panterkę, super! :) I Anny panterkowe buciki też ♥

  Zapraszam do wzięcia udziału w moim giveaway'u!
  http://majobajo.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no mi sie jakos nie podoba ta calosc.

  xoxo

  wesolych swiat

  OdpowiedzUsuń
 6. minus liceum był tylko jeden przez większość czasu było się niepełnoletnim :) Mnie legginsy się podobają. Ale tylko na takich nogach, jak twoje. Zgrabne, raczej chude nogi. Tym grubsze nogi w takich legginsach tych większy odruch wymiotny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jestem przekonana kompletnie co do dołu. Motyw pantery jak najbardziej, jeszcze połączony z mocnym granatem- ok ale z tymi ocieplaczami, skarpetkami i balerinami całkowicie zaburzone są proporcje. To tylko moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń