niedziela, 21 listopada 2010

63- Miało mnie tu nie być..

...ale jaka jest lepsza odskocznia od nauki niż napisanie notki?:) Nasz nowy lektor wymyślił genialny sposób na spędzanie weekendu. Bo czyż można sobie wyobrazić lepszy piątkowy wieczór niż ten spędzony z resztą grupy na fejsbuku kiedy to wszyscy próbują choć trochę przegrzebać swoje notatki? Można! Bo można sobie wyobrazić też pół soboty spędzone z kserówkami. Uwaga, całą pracę domową z jednego przedmiotu robiłam 9 godzin. 2,5 godziny w pociągu spędziłam robiąc referat, a na dwa kolokwia uczyłam się w samochodzie. A ponieważ mój kot standardowo o 6 rano zaczął mnie podgryzać gdzie popadło, bo ileż można spać, nawet wyspać mi się w weekend nie udało.
Zdjęcia w krótkim rękawku i balerinach, ale w zeszłym tygodniu było jeszcze ciepło i tak można było chodzić. Pierścionek zrobiony w 5 minut gdy stwierdziłam, że absolutnie potrzebuję czerwonego pierścionka a żadnego nie mam.

Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


koszulka- h&m
kamizelka- new yorker
szarawary- sklep indyjski
kolczyki- przemalowane z rossmmanna
pierścionek, bransoletki- diy

9 komentarzy:

 1. Ale hipnotyzujące szarawary :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za radę a propos filcowania!

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no, świetny zestaw, a pierścionek to istne cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna kolorystyka zestawu. Dodatki są mistrzowskie, podziwiam, że sama zrobiłaś pierścionek. Ja mam dwie lewe ręce:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Boski piątek, tak, jestem ciekawa czy spędzacie w grupie inaczej też czas ze sobą? :) Tzn wychodzicie na spotkania na piwo i czy z umawianiem się macie problem i to jest wielka babska kłótnia? Jezu boskie masz spodnie, ale te nagie ręce mnie przerażają. Ja tu zimowy płaszcz, a ty krótki rękawek, szok!

  OdpowiedzUsuń
 6. patrycja- my w ogóle nie spędzamy razem czasu:D w mniejszych grupkach i owszem ale zbiorowo na piwo poszliśmy tylko raz- po rozpoczęciu zeszłego roku akademickiego:D

  OdpowiedzUsuń
 7. GReat Chanel nails!xx

  www.zscloset.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń